سایت آموزش نهال

آموزش مدل سازی خودکار با سینمافوردی

  • آموزش مدل سازی خودکار با سینمافوردی
5 فروش

    آموزش مدلسازی خودکار مرحله به مرحله در سینمافوردی آموزش مدل سازی خودکار همراه با بافت در سینما فوردی بسیار کار ساده ای است. اولین نکته بگم که من تو این ویدیو نمی دونم چرا حس می کردم سایز خودکار زیاد بزرگه ولی سایز ها درسته. دومین نکته که اگه کلا با سینمافوردی آشنایی …


رایگان – خرید محصول

 

 

آموزش مدلسازی خودکار مرحله به مرحله در سینمافوردی

آموزش مدل سازی خودکار همراه با بافت در سینما فوردی بسیار کار ساده ای است. اولین نکته بگم که من تو این ویدیو نمی دونم چرا حس می کردم سایز خودکار زیاد بزرگه ولی سایز ها درسته. دومین نکته که اگه کلا با سینمافوردی آشنایی ندارید ممکنه این آموزش براتون سخت باشه بخاطر همین پیشنهاد می کنم دوره سینمافوردی رو اول ببینید که فوق العادس و از پایه شروع میشه تا فوق پیشرفته. و سومین نکته این آموزش ها هدیه پکیج سینما فوردیه امیدوارم لذت ببرید.

 

شروع مدلسازی خودکار

برای ساخت این مدلسازی یه آشنایی کوچیک با سینمافوردی میتونه خیلی کمکتون کنه ولی نگران نباشید من طوری مرحله به مرحله آموزش دادم که به راحتی بتونید این مدل رو بسازید و حتی سایزها رو دقیق در ویدیو میگم که می تونید یادداشت کنید و ازش استفاده کنید و یا با همین روش هر خودکار که دوست دارید رو ایجاد کنید و مدلش رو بسازید.

 

ساخت بافت رفلکشن در سینمافوردی روی خودکار

آموزش بافت و مدلسازی خودکار در سینمافوردی به صورت کاملا خلاصه اما با جزییات آموزش داده شده. آموزش ساخت بافت به طور کامل در پکیج سینمافوردی قرار میگیره اما در این آموزش مدلسازی به طور خلاصه یه بافت رفلکشن طبیعی رو بهتون آموزش میدم تا مدل که می سازید طبیعی تر و دلنشین تر بشه.

 

نکات مدلسازی خودکار

  • اندازه مدل رو دقیق بگیرید و بسازید که کارتون طبیعی تر باشه
  • دقت به جزییات مثل ساخت فرو رفتگی یا اصلاح سر خودکار به جلوه بیشتر مدل کمک می کنه
  • بافت ساده اما طبیعی استیل رو بسازید
  • این مدل سازی خیلی ساده اس اما پر از نکات ریز که باید بهش دقت کنید
  • می تونید برای انجام تمرین بیشتر جزییات خودکار رو بیشتر کنید
  • ساخت فرورفتگی انتهای خودکار برای ساخت انیمیشن و متحرک سازی خیلی خیلی مهمه

 

بقیه اش رو در ویدیو ببینید… .

You must log in to submit a review.

امتیاز شما: