سایت آموزش نهال

دانلود آموزش 6 ساختار آشنایی با محیط افترافکت با یک پروژه کاربردی

  • دانلود آموزش 6 ساختار آشنایی با محیط افترافکت با یک پروژه کاربردی
36 فروش

مجموعه مقدماتی آشنایی با افترافکت با یک پروژه کاربردی علاوه بر آشنا کردن شما با محیط افترافکت چند ترفند حرفه ای برای متحرک سازی را به شما یاد میدهد. و با داشتن فایل های تمرینی شما می توانید گام به گام با من پیش بیایید.


400,000 تومان – خرید محصول

مجموعه مقدماتی آشنایی با محیط افترافکت که توسط نهال ( یعنی خودم ) تدریس میشه که تو این پکیج آموزشی افتر افکت سعی کردم با یک پروژه کاربردی و کاملا عملی شما را با محیط افترافکت آشنا کنم. برای راحت تر شدن روند یادگیری شما تمامی فایل هایی که در پروژه میبینید به صورت فایل های تمرینی در این پکیج قرار داده شده است.

 

آموزش مقدماتی آشنایی با محیط افترافکت

 

مجموعه مقدماتی آشنایی با محیط افترافکت به شما کمک خواهد کرد تا با انجام یک پروژه ساده و کاربردی کاملا به ۶ ساختار اصلی افترافکت آشنایی پیدا کنید. در طی این آموزشی شما ترفندهای ساده ای را که در اکثر پروژه های افترافکت برایتان کاربرد دارد یاد خواهید گرفت.

 

آموزش افترافکت مقدماتی برای من مناسب است؟

 

آموزش مقدماتی آشنایی با محیط افترافکت مرحله به مرحله شما را با محیط افترافکت آشنا خواهد کرد و چنانچه شما آشنایی سطحی به محیط دارید هم می توانید با کمک این آموزشی ترفندها کار با ابزار ها و اجزا افترافکت را یاد بگیرید. در ضمن اگر شما به یک آموزشی ساده نیاز دارید تا بتوانید قالب های آماده افترافکت را ویرایش کنید و مطابق سلیفه خودتون اغییر دهید این آموزشی بسیار برای شما کاربرد خواهد داشت.

 

پکیج آموزش آشنایی با محیط افترافکت با یک پروژه کاربردی شامل:

 

– آموزش 6 ساختار اصلی

– آموزش camera track

– آموزش نور پردازی

– آموزش متحرک سازی لوگو ایلسترتور

– آموزش خروجی گرفتن

– آموزش کار با متن

– آموزش ۳ بعدی

ــ نحوه گرفتن پروژه و صحبت با کارفرما

و کلی آموزش های کاربردی دیگر

You must log in to submit a review.

مدرس نهال
حجم حدود 6 گیگ
شامل فایل های تمرین

امتیاز شما: