سایت آموزش نهال

دانلود مجموعه متحرک سازی تایپوگرافی متن در افترافکت 2020

  • دانلود مجموعه متحرک سازی تایپوگرافی متن در افترافکت 2020
14 فروش

آموزش تایپوگرافی در افترافکت یه مجموعه کامل درباره متحرک سازی متن و نکات تایپوگرافی در افترافکت هست که با داشتن فایل های تمرینی شما هم می تونید همزمان با من گام به گام جلو بیاین و یاد بگیرید.


400,000 تومان – خرید محصول

مجموعه متحرک سازی متن در افترافکت که توسط نهال ( یعنی خودم ) تدریس میشه که تو این پکیج آموزشی افتر افکت سعی کردم با یک پروژه عملی و کاملا کاربردی نکات مهمی رو درباره نحوه کار در افترافکت و هم چنین تکنیک ها و قوانین تایپوگرافی بهتون آموزش بدم . برای بهتر و کاربردی تر شدن این آموزش تایپوگرافی در افترافکت فایل هایی که در حین انجام پروژه بر روی آن ها کار می کنم رو هم براتون قرار دادم تا به راحتی بتونید به صورت مرحله به مرحله با من در این آموزش افترافکت پیش بیایید.

 

آموزش تایپوگرافی در افترافکت

 

مجموعه متحرک سازی متن در افترافکت با روند چگونگی تبدیل متن ها به یک تایپوگرافی ساده شروع می شود و در حین ترفندهای تایپوگرافی به شما تکنیک های کار با افترافکت هم آموزش داده می شود. در حین آموزش شما نکات ریز و سوالات احتمالی خودتون رو به طور کامل یاد میگیرید و جواب های سوالات خودتون رو دریافت می کنید. با این وجود اگر نکته ای در مورد آموزش براتون سوال هست من حتما اون ها رو پاسخ می دم و خوشحال میشم که نظراتتون رو برام بنویسید.

 

آموزش افتر افکت مقدماتی یا پیشرفته ؟

 

آموزش های افترافکت نهال به صورت کلی برای تمامی افراد چه مبتدی و چه مجرب مناسب است . و علت این موضوع این است که در تمامی آموزش های نهال من سعی کردم تمامی نکات آموزش افترافکت رو طوری براتون بیان کنم که هم ساده باشند و هم کاربردی . و من خودم چون علاوه بر یادگرفتن این موضوعات آموزشی قبل از اینکه هر آموزش کاربردی افترافکت رو براتون ضبط کنم حتما قبلا اون رو امتحان کردم و انجام دادم و با تجربیات چند ساله خودم سعی در هر چه کاربردی تر کردن این آموزش تایپوگرافی متن دارم.

 

پکیج آموزش افترافکت مقدماتی شامل :

 

– آموزش تایپوگرافی

– آموزش زمان بندی

– آموزش adjustmentها

– آموزش بلندمود ها

– آموزش nullobject

– آموزش متحرک سازی

– آموزش خروجی گرفتن

– آموزش کار با متن

– آموزش ۳ بعدی

نحوه گرفتن پروژه و صحبت با کارفرما

و کلی آموزش های کاربردی دیگر

You must log in to submit a review.

مدرس نهال
حجم حدود 6 گیگ
شامل فایل های تمرین

امتیاز شما: