سایت آموزش نهال

درباره نهال

به سایت من خوش آمدید

سایت نهال توسط ستایش محمدقاسم طراحی و کلیه آموزشی ها توسط من ( ستایش محمدقاسم) ضبط و ادیت میشه. من در حدود 12 سال است که در ضمینه های مختلف مشغول به کار هستم. ایده سایت نهال از همان ابتدای کار به ذهن من رسید. من از همان زمانی که اولین کامپیوتر شخصی خودم که تازه پنتوم ۴ وارد بازار شده بود خریدم عاشق این دستگان بی نظیر و کنجکاو به نحوه کار با آن و اشخاص شاخصی که این دستگاه بی نظیر را ساختند شدم. به خاطر این علاقه دیپلم خود را در رشته نرم افزار کامپیوتر و سپس فوق دیپلم خودم را هم در رشته مهندسی نرم افزار گرفتم. در تمامی دوران دانشجویی عاشق طراحی و نوشتن برنامه های کاربردی بودم.

بعد از فارغ التحصیل شدن از دوره فوق دیپلم به خاطر پروزه خاصی که طراحی کردم به معرفی استاد دانشگاهم فعالیت رسمی کار خودم را شروع کردم و در آنجا به لطف استاد بزرگواری با آموزش های مجازی شرکت های بزرگی چون لیندا شدم و این کار آغاز فعالیت من در زمینه طراحی شد. در ابتدا علاقه شدیدی به طراحی سایت پیدا کردم و به کمک آموزش های مجازی موفق به یادگیری نرم افزارهایی همچون Adobe DreamWeaver و بعد Photoshop شدم.

با انتخاب رشته طراحی سایت در مقطع کارشناسی بیشتر علاقه مند به کارهای ادیت و طراحی شدم. به خاطر علاقه شدیدی که به یادگیری داشتم همیشه سعی در ارتقاع دادن خودم و یادگیری نرم افزارهای گوناگون و حتی گرفتن اطلاعات فنی و کاربردی در زمینه های مختلف کامپیوتر داشتم. و به لطفا شغل های مختلف این اطلاعات افزایش یافت و کم کم رو به ادیت عکس و ادیت فیلم و ساخت تیزرهای مختلف کردم.

 

 

آموزش های آنلاین نهال

 

آموزش های آنلاین از نظر من یکی از بهترین روش های یادگیری هستند. حتی قبل از شیوع ویروس کرونا و از همان ابتدا یعنی 12 سال پیش متوجه مشکل آموزش های مجازی در کشومون شدم که شامل موارد زیر میشد:

  • طولانی بودن زمان ویدیوها
  • نداشتن اطلاعات کافی در آن زمینه
  • ناکافی بودن مطالب در یک پکیج
  • نداشتن فایل های تمرینی
  • عدم کارایی مطالب ارایه شده
  • و….

 

چرا سایت نهال؟

 

آموزش های سایت نهال بر اساس مطالب یادگرفته شخص خودم که تمام این سال ها یاد گرفتم ضبط شده و آماده شدند. و به دلیل اینکه تمام این مدت من بسیاری از آموزش های مجازی را با دقت کامل یاد گرفتم و باهم مقایسه کردم و سعی کردم مطالب مفید هر آموزشی رو ذخیره کنم و بعد از انجام و اضافه کردن تجربیات شخصی خودم آن ها را به شما ارایه دهم. تا شما بهترین تجربه را از یادگیری آنلاین داشته باشید.