سایت آموزش نهال

درخواست انجام پروژه نهال

دریافت پروژه گرافیکی در سایت نهال در این صورت است که اول فرم درخواست پروژه را به صورت کامل پر می کنید و پروزه شما نهایتا تا ۷۲ ساعت کاری مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از تایید مدیریت با ایمیل و یا شماره موبایل که وارد کردید تماس گرفته می شود.

پروژه های گرافیکی در نهال در زمینه های طراحی و ادیت عکس و ویدیو قابل پذبرش است و نهال در خصوص کار با نرم افزار های فتوشاپ – ایلسترتور – افترافکت – پریمیر تخصص دارد.

نحوه تعریف پروژه:

تعریف پروژه باید به گونه ای باشد که تمامی موارد مورد انتظار از طرف کارفرما با جزییات کامل تعریف شده باشد برای مثال اگر شما می خواهید یک پروژه گرافیکی مربوط به عکس های سایت شخصی خودتان را تعریف کنید . باید ابتدا تعداد تمامی عکس های مورد نیاز همراه با ابعاد و فرمت دلخواه را بیان کنید. در صورتی که عکس ها برای صفحات و یا برای موارد خاصی مثل اسلایدر یا شبکه های اجتماعی مد نظر شما هستند حتما این موضوع را قبل از شروع پروژه بیان کنید و چنانچه شرکت و یا طرح مورد نظر شما باید از استایل و نوع رنگی خاصی پیروی کند این موارد را هم به طور کامل ذکر فرمایید.

نحوه پرداخت هزینه پروژه :

هزینه های مربوط به هر پروژه بسته به نوع کار و مدت زمان لازم برای طراحی متفاوت بوده و پس از بررسی مبلغ مورد نظر شما در صورت تایید پروژه مبلغ نهایی به صورت توافقی تعیین می گردد. لازم به ذکر است که ۵۰ درصد مبلغ برای شروع پروژه باید پرداخت شود و مابقی با توجه به توافقات طرفین پرداخت می گردد. پس از تایید نهایی پروژه انجام شده مبنی بر فایل ارسال شده توسط نهال ( که فایل لایه باز و یا فایل اصلی نبوده و فقط برای نشان دادن نتیجه کار نهایی می باشد ) ما بقی مبلغ پروژه به طور کامل پرداخت شده و فایل اصلی پروژه خود را در تمامی فرمت های مورد نیاز دریافت خواهید کرد. ( ارسال شده توسط ایمیل )

  • قابل ذکر است در صورت هر گونه تغییر در پروژه و تغییر ماهیت و روند انجام پروژه ممکن است مبلغ نهایی پروژه را تغییر داده و روند انجام پروژه بعد از تایید مبلغ جدید ادامه خواهد داشت .
  • در صورت لغو پروژه به علت نارضایتی در نحوه کار و طراحی مبلغ اولیه شما عودت داده می شود و در موارد دیگر مبلغ پیش پرداخت به عنوان مبلغ کلی پروژه تا آن زمان در نظر گرفته می شود.

نمونه پروژه های دریافت شده در سایت نهال به شرح زیر می باشد :

  • پروژه های طراحی بنر و اسلایدر سایت
  • پروژه های طراحی موشن گرافیک
  • پروزه های ادیت عکس
  • پروژه های ادیت ویدیو های تجاری
  • پروژه طراحی عکس برای شبکه های اجتماعی
  • پروژه های متحرک سازی لوگو
  • پروژه های معرفی شرکت

چرا باید به نهال اعتماد کنم ؟

درخواست انجام پروژه در سایت نهال فقط در صورتی تایید می شود که توانایی و اطلاعات کافی مبنی بر چگونگی انجام پروژه را داشته باشم. پس از بررسی و تماس با شما ما به طور کامل روند چگونگی انجام پروژه و توانایی خود را ذکر کرده و پس از تایید کارفرما روند انجام پروژه آغاز می شود . در صورتی که به هر دلیلی از نتیجه نهایی پروژه ناراضی باشید مبلغ اولیه پرداختی شما عودت داده می شود . در تمامی مراحل انجام پروژه هر زمان که کارفرما بخواهد فایلی از روند پیشرفت کار برایشان ارسال خواهد شد. قابل ذکر است که چنانچه بعد از تحویل پروژه نیاز به تغییرات (در صورت عدم تغییر ماهیت کلی پروژه ) باشد این تغییرات به صورت رایگان برای شما انجام می شود.

درخواست پروژه در نهال

لطفا برای درخواست پروژه فرم زیر را پر کنید: