سایت آموزش نهال

فرم درخواست پروژه نهال

درخواست پروژه در سایت نهال به این صورت است که پس از مطالعه دقیق متن زیر می تونید یک تیکت درخواست را پر کنید و پروژه خود را به صورت کامل تعریف کنید سپس منتظر تایید نهایی پروژه از طرف ما باشید تا با شما تماس گرفته شود. در نظر داشته باشید که تنها پروژه های که مربوط به تخصص سایت نهال باشند مورد بررسی قرار می گیرند.

 

چطور پروژه خودم را تعریف کنم؟

تعریف پروژه های دانشجویی، شرکتی و یا شخصی با توجه به نیاز شما تعریف می شود. شما باید به طور کامل تمامی موارد در پروژه را شرح دهید و هم چنین تمامی انتظارات خود را از نتیجه نهایی بیان کنید. تمامی موارد لازم به اجرا با پروژه باید به طور واضح توضیح داده شود. برای نمونه:

من نیاز به لوگو موشن برای استفاده در اینستاگرام دارم در حدود 3 ثانیه به صورتی که لوگو از حالت نامریی به واضح دربیاید و یه حرکت چرخشی نیز داشته باشد.

 

زمینه های فعالیت نهال چیست؟

 

  • پروژه های افترافکت
  • پروژه های پریمیر
  • پروژه های فتوشاپ
  • ادیت و تدوین ویدیو
  • طراحی عکس و بنر
  • موشن گرافیک

 

چرا به سایت نهال اعتماد کنم؟

انجام پروژه در سایت فقط در صورتی تایید می گردد که در توان تیم نهال باشد، و در زمان تعیین شده قابل اجرا باشد. هم چنین در صورتی که پس از دریافت فایل اولیه از طرف نهال پروژه مورد قبول شما نباشد کل مبلغ ودیعه به شما باز خواهد گشت. و در صورت نیاز به تغییرات جزیی پس از انجام نهایی پروژه این تغییرات به صورت رایگان انجام می شود. قابل ذکر است که تغییرات در صورتی رایگان هستند که ماهیت کلی پروژه تغییر نکند.

پرداخت هزینه در پروژه به چه صورت است؟

هزینه پروژه در نهال با توجه به توافق مابین متفاوت است، و نصف مبلغ در اول پروژه برای شروع کار باید پرداخت شود و ما بقی بعد از اتمام پروژه و دریافت فایل اولیه پرداخت میشود و فایل نهایی پروزه با کیفیت درخواستی پس از پرداخت در اختیار کارفرما قرار می گیرد. لازم به ذکر است در صورت تغییر پروژه در حین کار ممکت است مبلغ نهایی پروژه تغییر کند که ابتدا با کارفرما مطرح می شود و پس از قبول مبلغ ادامه روند پروژه به صورت عادی طی خواهد شد.

 

برای درخواست پروژه خود یک تیکت درخواست بدهید: