سایت آموزش نهال

دانلود آموزش 40 تکنیک حرفه ای فتوشاپ 2020

  • دانلود آموزش 40 تکنیک حرفه ای فتوشاپ 2020
901
21 فروش

مجموعه تکنیک های حرفه ای فتوشاپ که شامل 40 تکنیک پر کاربرد فتوشاپ می باشد که در هر ادیت و طراحی حتما به کارتون خواهد آمد. در طی این آموزش شما از تغییر رنگ سوژه ها تا روتوش حرفه ای صورت را به طور کاملا تخصصی یاد خواهید گرفت.مجموعه 40 تکنیک حرفه ای فتوشاپ که توسط نهال ( یعنی خودم ) تدریس میشه که تو این پکیج آموزشی شما با 40 تکنیک حرفه ای و کاملا کاربردی در فتوشاپ آشنا خواهید شد. که در هر پروژه طراحی و ادیت حتما به کارتون خواهد آمد. و تمامی عکس های استفاده شده همراه با قایل psd نهایی همراه پروژه قرار دارد.

 

آموزش 40 تکنیک حرفه ای در فتوشاپ

 

مجموعه تکنیک های حرفه ای فتوشاپ که شامل 40 تکنیک پر کاربرد فتوشاپ می باشد که در هر ادیت و طراحی حتما به کارتون خواهد آمد. در طی این آموزش شما از تغییر رنگ سوژه ها تا روتوش حرفه ای صورت را به طور کاملا تخصصی یاد خواهید گرفت.

 

آموزش 40 تکنیک فتوشاپ در چه سطحی است؟

 

آموزش 40 تکنیک فتوشاپ به صورتی تهیه و ضبط شده است که شما حتی اگر با فتوشاپ هیچ آشنایی نداشته باشید هم می توانید مرحله به مرحله با نهال پیش بروید و به خاطر اینکه عکس های مربوط به هر آموزشی در فایل های تمرینی موجود می باشد شما می توانید همزمان با من تکنیک ها رو کار کنید و بهتر یاد بگیرید. امیدوارم که از این مجموعه لذت ببرید.

 

آموزش 40 تکنیک حرفه ای فتوشاپ شامل:

 

– آموزش بلند مود ها blend mood

– آموزش رتوش صورت

– آموزش میکاپ صورت

– آموزش تغییر رنگ اشیا

– آموزش با ابزار pen

– آموزش پدیدار کردن اشعه نور

– آموزش ابزار های curve , levels , selective color

آموزش حذف اشیاه اضافه از عکس

و کلی آموزش های کاربردی دیگر

مدرس نهال
حجم حدود 17 گیگ
شامل فایل های تمرین

امتیاز شما: