سایت آموزش نهال

درباره نهال

سلام من نهال هستم به سایت من خوش اومدی!

سایت آموزش مجازی نهال با مدیریت خودم یعنی ستایش محمدقاسم و با هدف ساخت ویدیو های آموزشی طراحی شده. نهال اسم مستعاری است که من برای خودم (ستایش محمدقاسم ) و برند آموزشی هام انتخاب کردم چون از سال ۸۷ که شروع به یادگیری و ارتقا سطح خودم در نرم افزارهای مختلف کردم مثل نهالی کم کم شروع به رشد کردم.

من از دوران راهنمایی عاشق تکنولوژی و کار با کامپیوتر شدم و از همون موقع با سوال های گوناگون سعی در یادگیری مطالب و ترفندهای کامپیوتر داشتم . حتی در اون زمان مجلات مختلفی در ضمینه کامپیوتر به طور مرتب تهیه می کردم و از آموزش های آن ها استفاده می کردم . من دیپلم خودم رو در رشته نرم افزار و سپس فوق دیپلمم را در رشته مهندسی نرم افزار و بعدش لیسانسم رو در رشته طراحی سایت گرفتم.

در دوران دانشجویی و حتی قبل و  بعد از اون سعی کردم از افراد بالاتر از مرتبه خودم اطلاعات کسب کنم و به واسطه استاد بزرگواری و به لطف آشنایی با زبان انگلیسی با آموزش های مجازی آشنا شدم و از همون ابتدا عاشق یادگیری و نحوه آموزش شرکت های مطرحی چون لیندا شدم . به واسطه کار در شرکت های مختلف و انجام پروژه های طراحی سایت با نرم افزار فتوشاپ و سپس ایلسترتور آشنا شدم. و به خاطر علاقه شدیدی که به طراحی و ادیت پیدا کردم کم کم مسیر زندگیم از روند یادگیری و انجام برنامه بنویسی به طراحی و ادیت تغییر یافت و به دلیل کار در مجموعه های مختلف مشغول یادگیری نرم افزارهایی چون افترافکت – پریمیر و سینما فوردی شدم .

از همان ابتدا که شروع به یادگیری با آموزش های مجازی کردم متوجه ایراد های بسیاری در آموزش های ایرانی شدم مثل طولانی بودن زمان آموزش و یا نداشتن اطلاعات کافی در زمینه آموزش. و تمام سعی خودم رو انجام دادم تا در این زمینه ها به صورت کاملا حرفه ای آموزش ببینم و بتونم کارهای خودم رو از بقیه جدا کنم.

از اوایل سال ۹۹ که به طور رسمی پیج اینستاگرام نهال رو راه انداختم (nahallearning@) با علاقمندان زیادی روبرو شدم که با لطفی که به من داشتند انگیزه هر چه بیشتر برای ساخت آموزشی های با کیفیت و کاربردی رو به من دادن و من تمام سعی خودم رو کردم تا در هر آموزشی مطالب را به صورت کامل و جامع چه برای افراد مبتدی و چه افراد با تجربه ارایه دهم.

چرا آموزش های نهال :

  • در تمامی آموزش های نهال و در هر قسمت تمامی نکات مربوط به آن مطلب به صورت کامل و واضح بیان شده است. تا هیچ گونه سوال در روند چگونگی کار برای دانشجو پیش نیاید.
  • مدت زمان آموزش ها نهایتا ۱۰ دقیقه می باشد و به این علت آموزش ها به هیچ عنوان خسته کننده نیستند.
  • در پکیج های آموزشی در صورت نیاز و در اکثر موارد فایل های تمرینی (فایل هایی که در روند آموزش دیده می شود) در پکیج قرار دارد.
  • شما با یک بار خرید هر آموزشی به تمامی آپدیت ها در هر زمان دسترسی خواهید داشت.
  • فقط با یک بار خرید هر پکیج می توانید به دفعات فایل ها را دانلود کنید.
  • در صورت تمایل به دریافت پکیج ها به صورت دی وی دی بعد از خرید فایل ها می توانید از بخش تماس با نهال و یا دایرکت اینستاگرام برای دریافت دی وی دی ها در تماس باشید. لازم به ذکر است که فایل های درون دی وی دی هیچ فرقی با فایل های دانلودی درون سایت ندارند و محتویات کاملا یکسان هستند.
  • توجه داشته باشید که کلیه مطالب آموزشی در سایت نهال با جدیدترین تکنیک های کار در نرم افزارها هماهنگ می باشد.
  • یکی از برجسته ترین نکات در آموزش های نهال این است که شما می توانید هر آموزشی را چندین بار ملاحظه کنید و من در تمامی مدت به همه سوالات شما پاسخگو می باشم.